piątek, 9 sierpnia 2013

Moja nowa powieść: "Samotność w pułapce"

W objęciach słońca i w objęciach Weny kończyłam powieść na wczasach.Czy zdajemy sobie sprawę, że zmiany w naszym życiu zależą od tego, co

 „w głowie”? 
Od tego jak siebie postrzegamy i na ile się same cenimy?
 A najważniejsze skupić się na małych sprawach, codziennych, no i...w okularach wybiegać do życia. Jest piękne, choć czasami trzeba zmienić okulary na różowe. To konieczność.


Słońce już schowane za umytymi drzewami
Jeszcze tylko rozrzucone złote refleksy dalekie od pokrętności przystanęły
Zastygłe w twoim oddalającym się cieniu
Nic nie mówisz
Wiem. Jutro zapomni
?
Tylko świadomość boli jak natrętna myśl błądząca w zaułkach konkretów. 


 
 Zmieniam okulary!

„ Samotność w pułapce,” to wciągająca, pełna emocji powieść z sensacyjnym wątkiem, nie pozbawiona różnorodności tematów i poruszanych problemów, także o wydźwięku moralno – egzystencjalnym. Mamy tu niezwykle ciepłe, znakomicie zarysowane portrety bohaterów – policjanta na emeryturze, dziewczynę, która straciła pamięć na skutek traumatycznych przeżyć i innych bohaterów, którzy to dzielą z czytelnikami typowe ludzkie wątpliwości i wahania. Akcja powieści rozgrywa się współcześnie we Wrocławiu i Bremie. Już od pierwszych stron książki poznajemy charaktery bohaterów, głębię ich przemyśleń, spojrzenie na siebie i otoczenie, obserwujemy, jak ewoluuje ich osobowość. Powieść porusza tematy instynktów, namiętności, cnót, wad, a czyta się ją z dużym zaangażowaniem emocjonalnym.


Rozrzucone złote refleksy
Skryta w objęciach Twych myśli - Anioła
Czuję się bezpieczna
Choć tęsknota wciąż każe szukać Twych skrzydeł – Mamo.
Dzisiaj Twoje imieniny


 Kochałaś kwiaty