czwartek, 1 maja 2014

PRZEMALUJ TEN OBRAZ!Pisanie według mnie polega na tym, aby stworzeni bohaterowie, utkani z myśli, fantazji, wyobrażeń i wiedzy życiowej, byli bardzo sugestywni, prawdziwi. Mają to być postaci z krwi i z kości; pełne wrażliwości, pełne refleksji, wzruszeń czy też złości. 


Powieść: PRZEMALUJ TEN OBRAZ! ( Wydawnictwo - MY BOOK) to pierwsza, niezależna część wcześniej prezentowanej książki : ŻYCIE JAK OBSESJE. 

Książka mówi o tym, jacy jesteśmy, co jest w nas zależne od nas samych, a co możemy zmieniać – i jak. To opowieść o odnajdywaniu samej siebie, akceptowaniu własnej natury. Różnorodność tematów i poruszanych problemów, sądzę, że czyni tę książkę ciekawą i każdy odnajdzie w niej coś ze swojego życia.
Tytułowe – PRZEMALUJ TEN OBRAZ! – to nic innego jak – myśl pozytywnie! 

Powieść dostępna  w wielu Księgarniach Internetowych w formie e-booka i papierowej.


Zamówienia na książkę prosimy składać przez księgarnię
internetową wydawnictwa (nie emailem)
www.mybook.pl

„Od kiedy Anna pamiętała, ojciec niemal zmuszał jej umysł dziecka do stałego wysiłku, do stałych ćwiczeń, do afirmacji, zaangażowany w to całym swoim sercem. Miało jej to wszak wyjść na dobre i doskonale to rozumiała. Wszystko to, co podsuwał jej do czytania, miało natchnąć ją wiarą we własne siły, zachęcić do aktywnego działania.
– Masz być na co dzień odprężona – mówił – a mądrość życia sama zatroszczy się o wszystkie sfery bytu. Pracuj nad tymi myślami, które uczynią cię szczęśliwą. Twoja podświadomość zaakceptuje wszystko to, co jej wtłoczysz, a to klucz, Anulko, do pozytywnych zmian.”